نیمکت پارکی

نیمکت پارکی یکی از کاربردی‌ترین و مهم‌ترین تجهیزات اماکن پرتردد و پر ازدحام است که به طور کاملاً تخصصی و مکانیزه در گروه شرکت ایده مجریان رستاک طراحی و تولید می‌شود.

این ابزار پرکاربرد مبلمان شهری نقش ویژه‌ای در سلامت و احساس آرامش افراد جامعه دارد. نمونه بارز استفاده از این محصول در پارکها ، بوستانها و فضاهای باز شهری است.

این اماکن به علت پذیرا بودن انواع مختلفی از افراد جامعه نظیر مادران و کودکان (در محوطه‌های بازی)، سالمندان، دانشجویان و … بیشترین پتانسیل نشستن و استفاده از صندلی پارکی را دارند.

این نیاز اجتماعی در شهرهای بزرگ که زندگی آپارتمانی، ازدحام جمعیت، ترافیک، آلودگی هوا، آلودگی صوتی و … بیشتراست ، ملموس تر است.

ارتقاء کیفی و کمی صندلی‌های پارکی در این مراکز می تواند نقش مثبت و موثری در کاهش اضطراب، احساس آرامش، استفاده بهتر و لذت بیشتر از فضای سبز و طبیعت داشته باشد.

طراحی، ابعاد نیمکت پارکی، تولید نیمکت پارکی و حتی فروش نیمکت پارکی مبحثی کاملاً فنی و تخصصی است که علاوه براینکه در آرامش و آسایش افراد یک جامعه موثر است، می تواند دارای زیبایی بصری بسیار بالا و تاثیرگذار در بهتر شدن سیمای شهری باشد.

برای خرید و سفارش نیمکت پارکی با ما در تماس باشید.

راه های تماس با شرکت ایده مجریان رستاک

این صفحه را با دیگران به اشتراک بگذارید