جاسیگاری شهری

جا سیگاری یا زیرسیگاری ساخت شرکت مبلمان شهری ایده مجریان رستاک یک سطل زباله بسیار کاربردی ، زیبا و تولید داخل ایران با کیفیتی مرغوب می باشد . این جا سیگاری ها ها مخصوص مکانهای عمومی مثل مراکز خرید ، دفاتر کار ، ترمینال ها، راهروها ، کارخانجات ، پاساژها، کناره های آپارتمانها و سایر اماکن عمومی می باشند.

از ویژگی های این جا سیگاری وجود مکانی در بالای آن برای خاموش کردن و دور انداختن سیگار می باشد.

اکثرزیر سیگاری ها ( جا سیگاری ) از لحاظ استحکام، دارای بدنه استیل ضد خش می باشند . که این مزیت باعث استحکام ، دوام و طول عمر بالای آنها و اطمینان خرید مشتریان می شود.

جا سیگاری ها دارای سطل داخلی پلاستیکی جدا شونده خیلی سبک هستند تا جابجایی و تخلیه زباله را بسیار آسان کنند. قسمت زیر سیگاری این نوع سطل زباله به آسانی قابل پاکسازی و جا به جایی می باشد.

عامل دیگر در برتری این جا سیگاری های بینظیرشرکت لتکا طراحان ایده ظاهر بسیار شیک و مدرن آنهاست که آن را از سایر جا سیگاری های موجود در بازار متمایز می سازد.

عملیات نظافت این جا سیگاری با توجه به قابلیت جداسازی قطعات مختلف آن بسیار آسان می باشد. و همین قابلیت بخصوص در اماکنی مثل پارک یا محل کار که ساعات زیادی مردم در آن حضور دارند ، باعث بوجود آمدن فضایی سالم و عاری از میکروب می گردد.

برای خرید جاسیگاری شهری با ما در تماس باشید.

راه های تماس با شرکت ایده مجریان رستاک

این صفحه را با دیگران به اشتراک بگذارید