دربــــاره مـــا

  1. صفحه اصلی
  2. arrow_circle_left
  3. درباره ما

درباره ما

شرکت فروش مبلمان شهری و دكوراسيون داخلي به استحضار میرساند، با استعانت و یاری خداوند متعال با شعارحمایت از تولید ملی و با هدف زیبایی شناختی و مقاومت و بکارگیری فن مدرنیزه کردن و رعایت تمامی استانداردها و تناسبات با آناتومیک و فضای باز شهری تمام توجه و دقت خود را در زمینه طراحی و تولید مبلمان شهری متمرکز نموده و گامی موثر برداشته است.

همچنین خاطر نشان مینماید هدف اصلی فعالیت این مجموعه ایجاد فضای سالم همراه با ایده های نو و متنوع در محوطه های شهری جهت استفاده شهروندان گرامی و نیز ایجاد کانون مناسبی برای پر کردن اوقات فراغت خانواده ها و جوانان و دیگر اقشار جامعه می باشد که بدین منظور در بخش طراحی و اجرای مبلمان شهری بسیار پویا و فعال عمل نموده است.

همچنان فرصت بسیاری برای گسترش و توسعه در این راستا را دارد دراین میان ما معتقدیم که همواره توجه به نیاز مشتری و رفع چالش های مدیران در خلق نمونه های با کیفیت و جدید را داشته و اقدام به تولید انبوه نموده است.

تیم حرفه ای ما

همچنين اين شركت در خصوص طراحي و اجراي دكوراسيون داخلي به صورت تخصصي فعاليت خاي گسترده اي دارد و اعلام ميدارد امكان همكاري با كليه سازمان هاي دولتي و خصوصي در اين زمينه را دارد.

گروه مهندسان ايده مجريان رستاك ،تولید کننده و مجری مبلمان شهری مناسب فضای باز و هماهنگ با محیطهایی با فرهنگ ایرانی و همچنین پیشرو به سوی طراحی و مهندسی مدرن وبرتر دنیا بدست هنرمندان و تکنسین های ایرانی می باشد.

ما با دقت در انتخاب متریال وتوجه به جزئیات نمونه ها، تولید را پیش میبریم و تمامی محصولات این شرکت مطابق با استانداردهای تولید به انجام می رسد.

علاوه بر تولید عمومی، از طراحی و تولید محصولات برای بخش خصوصی برای ارتقای کیفیت کسب و کار نیز زمینه فعالیت این بخش را سازمان دهی می نماییم.

امید است با نقش پر رنگ حامیان ایران زمین همچنان محکم و استوار در عرصه تولید ملی موفقیت های چشم گیر داخلی و بین المللی داشته باشیم

شرکت ایده مجریان رستاک

جزو ۱۰ شرکت منتخب برتر ایران

در همایش تجاری ایران و روسیه

این صفحه را با دیگران به اشتراک بگذارید